25.05.2016

Uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty.

Kocham Cię, Mamo,
Bo serce Twoje bije tak samo jak serce moje...
A kiedy będzie słońce i lato
Pójdziemy sobie na spacer z Tatą...

Dzień 25 maja 2016 roku zapisał się wyjątkowo w kalendarzu Przedszkola. W tym dniu przypadła wielka uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

Był to niezwykły powód do spotkania całego grona Mam, Tatusiów oraz Przedszkolaków.

Świetowanie rozpoczęły wystrojone „maluszki” , które zaśpiwewały rodzicom „Sto lat” oraz zaprezentowały piękne przedstawienie, a na koniec występu zaśpiewały razem ze „starszakami” utwór „Veo, veo”.

Kolejnym punktem programu był występ „starszaków”, które zaprezentowały krótki skecz o mamach, wspaniale deklamowały wiersze dla mamy i taty oraz śpiewały piosenki. Na koniec wykonały instrumentalizację fragmentu opery „Carmen” Georgesa Bizeta.

Wzruszeń było wiele... Mamy nie kryły emocji, a tatusiowie w ogromnym skupieniu słuchali swoich pociech.

Na koniec akademii dzieci wręczyły ukochanym rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty - kwiaty, oraz swoje portretowe zdjęcia wykonane w przedszkolu.

Po głównej części uroczystości nastąpił słodki poczęstunek dla wszystkich gości oraz pogaduszki przy kawie dla Mam i Tatusiów.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za zaszczycenie nas swoją obecnością, za gromkie brawa oraz za pomoc i zorganizowanie poczęstunku. Mamy nadzieję, że tegoroczna uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w naszym Przedszkolu pozostanie na długo w waszej pamięci.

Zobacz galerię zdjęć

powrót