21.12.2016

Jasełka w Przedszkolu

Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia.

W środę 21 grudnia odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków. Dzieci ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus, oprawioną kolędami i pastorałkami.

Przedstawienie było wyjątkowe. Nasze pociechy z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Po przedstawieniu dzieci wręczyły przybyłym gościom wykonane własnoręcznie upominki, które przygotowały podczas zajęć oraz składały świąteczne życzenia. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy, świąteczne stroiki i dekoracje, prezenty oraz wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie się w przygotowanie tej pięknej uroczystości.

Zobacz galerię zdjęć

powrót